«Мій ДивоСад» відкрив набір діток до всіх груп повного дня на 2018 рік!

Відчуйте всі переваги нашого садка, проведіть перший тестовий день в садочку — безкоштовно!

З радістю відповімо на всі Ваші запитання за номером телефону:

Частный детский садик "Мій ДивоСад"

Нам очень приятно… Нам дуже приємно презентувати новий садочок у центрі міста, на Печерську — Мій ДивоСад. Це, насамперед, комфортний простір для дітей, батьків та персоналу. Ми запрошуємо приєднатися до нас діточкам із 2 до 7 років, з 8.00 до 19.00, за адресою: вулиця Анрі Барбюса, 53
ЖК «Французький квартал»

Записатися

Преимущества Дивосада

box-icon-1-inverse

ЯКІСНЕ ХАРЧУВАННЯ

Ми знаємо, що таке здоров’я, тому дуже прискіпливі у питаннях харчування. Пропонуємо декілька типів дієт для різних потреб малюка, що розробила для нас дієтолог Тіана Фіалкова. Наш ДивоКухар обирає найякісніші продукти та готує із Любов’ю до кожної дитини

box-icon-1-inverse

ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ

Ми дуже любимо свою Батьківщину, тому пропонуємо нашим дітям розмовляти з нами мелодійною українською мовою, а також вивчати Фольклор. Наша місія виховувати в дитині любов до своєї країни завдяки знанням своєї культури та мови

box-icon-1-inverse

НАЙГОЛОВНІШЕ ЦЕ ГРА

Ми знаємо, що більша частина Інформації, яку людина вивчає протягом життя, засвоюється саме до 7 років. Наша ДивоГра надає знання та навички необхідні для дитини певного віку. Розвиває праву частину мозку, пам’ять та увагу, сприяє вивченню іноземних мов. Наразі можна обрати англійську та іспанську мови

box-icon-1-inverse

КРЕАТИВНІСТЬ

Ми любимо творчість та навчаємо наших малюків співати, танцювати, малювати, ліпити та просто створювати ДивоВижу

box-icon-1-inverse

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ

Ми знаємо, що дитина це особистість, тому створили всі необхідні умови та зібрали ДивоКоманду, яка поважає діточок, виховує в них бажання та вміння мислити, аналізувати та бути соціально адаптованими. Для уникнення стресу у дітей, м'яку адаптацію починаємо з відвідування садочка впродовж 2-3 годин на день

box-icon-1-inverse

ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Ми абсолютні адепти фізичного виховання, тому у нас є спортивна кімната, а також чудові професійні ДивоТренери. В нашому щоденному розкладі занять - "руханка", "йога для дітей", "гімнастика пробуження"

Воспитатели детского садика


teacher-4

Світлана Малихіна

Педагог, практичний психолог, експерт з методик раннього розвитку, учасник багатьох семінарів з дошкільного виховання. 12 років управлінського стажу. Не уявляє свого життя без дітей.

teacher-4

Анна Люднова

Магістр із філології, фахівець з фольклористики, викладач Іспанської мови. Будучи захопленою українською народною творчістю Анна розробила програму навчання фольклору для дітей нашого ДивоСадочку. Анна творча, відповідальна, наполеглива та щира, вміє навчати та знаходити підхід до кожної дитини.

teacher-4

Юлія Калінчук

Магістр з філології, фахівець з раннього розвитку, викладач Англійської мови. Юлія життєрадісна, весела, чуйна та дуже любить дітей, вміє створити атмосферу казки. Кожне її заняття проводиться комплексно — це гра, спрямована на розвиток дрібної моторики, мовлення, координації рухів та загальної адаптації малюків до садочку.

teacher-4

Ірина Cорока

Бакалавр початкової освіти, вчитель початкової школи. Завжди шукає нові ідеї для роботи з дітками. Ірина дуже відповідальна, приємна та обожнювана дітьми. Використовує в своїй роботі новітні методики виховання.

Дивопутешествие по детсаду

Расписание занятий

5 причин выбрать наш частный детский сад на Печерске

Исследования доказывают — посещение детского сада очень важная ступень в развитии и социальной адаптации ребенка в обществе. Характер человека закладывается до шести лет, а далее претерпевает лишь незначительные трансформации. Выбор детского сада тревожит родителей если не с момента установления факта беременности, то с момента выписки из роддома точно.

1. Удобное расположение «Мой ДивоСад» — центр Киева

Близость к месту проживания или работе одного из родителей значительно облегчит и без того напряженную бесконечным перемещением по Киеву жизнь семьи. Поэтому, если вам посчастливилось находиться возле нас — «Мой Дивосад» -лучший выбор!

2. Концепция образования и воспитания

Взращиваем в наших детях любовь к Украине и говорим на мелодичном украинском языке. Наши воспитатели – высококвалифицированные специалисты в педагогике и психологии детей раннего возраста. Идя в ногу с современным миром, воспитанники ДивоСада, начиная с младшей группы изучают английский язык, а переходя в среднюю — и испанский. Все занятия в нашем ДивоСаду — будь то физическое воспитание, изучение языков или изобразительное искусство проходят в формате игры — доступном для понимания и усваивания информации детьми данного возраста.

3. Инфраструктура детского сада

Помещение нашего детского сада – это большие комнаты с высокими потолками, огромными окнами, дающими много солнечного света. Есть отлично оборудованное, обшитое мягкими панелями пространство для развития физической подготовки наших детей от 2 до 7 лет. В нашем ежедневном расписании занятий — «зарядка», «йога для детей», «гимнастика пробуждения». Для прогулок на свежем воздухе мы используем оборудованную детскую площадку, которая находится в пешеходной зоне ЖК «Французский квартал». Наши группы посещают не более 12 детей, при этом, в младшей группе постоянно кроме воспитателя с детьми находятся 2 няни.

4. Экологически чистая среда обитания

«Мой ДивоСад» — это новый, частный детский садик в Киеве. В его ремонте и интерьере были использованы только экологически чистые материалы такие как фанера, натуральное дерево, эко краска. Никаких токсичных материалов – выделяющих вредные пары многие годы. Сад находится в тихом охраняемом микрорайоне «Французский квартал» в относительной дали от крупных загазованных автодорог Большая Васильковская и Бульвар Леси Украинки.

5. Наличие в детском саду собственной современной кухни

Далеко не каждый платный детский сад Печерского района располагает собственной кухней! Чаще сады пользуются услугами кейтеринг компаний. У нас в «Мой Дивосад» суперсовременная кухня с сертифицированным оборудованием. Диетическое, полностью адаптированное меню для детей данного возраста составила для нас известный диетолог Тиана Фиалкова. А наш ДивоПовар готовит так вкусно, что детки обязательно просят добавки. Ну и, конечно, индивидуальный подход к каждому ребенку – будь то пищевая непереносимость или аллергия – будьте спокойны, приготовим для вашего малыша отдельно, не теряя при этом калорийность и витаминную ценность блюд. И, конечно, вопрос цены на посещение сада.

Стоимость 1 месяца воспитания в детском саду «Мой Дивосад»:

— 15 000 грн. на базе полного дня с 8-00 до 19-00 — 10 000 грн. на базе неполного дня с 8-00 до 14-00 Единоразовый вступительный взнос составляет 8 000 грн. Так что до встречи в лучшем частном детсаду Печерска — «Мой Дивосад», пока у нас остались места в каждой группе! Приглашаем вас и ваших детей на бесплатный пробный день!

Киев, ул. Анри Барбюса, 53

+380 73 328 7030

wow.kindergarten@gmail.com

Ваше сообщение отправлено!